Вас вітає економіко-гуманітарний ліцей № 8
імені Василя Стуса 
Краматорської міської ради Донецької області!

Ми  ПРОДОВЖУЄМО  набір учнів, які проживають на території, тимчасово непідконтрольній Україні, в 1-11 класи на дистанційну форму навчання на 2020-2021 навчальний рік. 

Мова навчання - українська.  

Вся інформація розміщена на сайті школи http://kramsch8.ho.ua/dist.html. Для зарахування до 10 класу обов'язково мати Свідоцтво про базову загальну середню освіту (за 9 клас) державного зразка України.

Документи для зарахування надсилати на електронну пошту школи  sch_8@ukr.net або приносити особисто. 

УВАГА! Зарахування до 9 та 11 класів на дистанційну форму навчання на 2020-2021 навчальний рік триватиме до 31 грудня 2020 року. Зарахування на екстернатну форму навчання до 9 та 11 класів триває протягом року.

Вся інформація щодо навчання в екстернаті розміщена на сайті школи за посиланням  http://kramsch8.ho.ua/eksternat_per.html.

 

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ДИСТАНЦІЙНЕ ТА ЕКСТЕРНАТНЕ НАВЧАННЯ: 
заступник директора з НВР Машкіна Наталія Олексіївна, 
моб.тел./Viber (050)702-57-04, e-mail: mna_29@ukr.net.  

 

Шановні учні дистанційної школи!

УВАГА!!! Технічне зарахування на курси предметів учнів, які прибувають до школи, йде ПОСТУПОВО, просимо не турбуватися. 

Вся інформація щодо Вашого входу на платформу розміщена на сайті школи www.kramsch8.ho.ua  в розділі Дистанційне навчання -> Доступ до дистанційної платформи E-school.

1. Ім'я входу та пароль для доступу надає школа при реєстрації, які надалі ви можете змінити.

2. Перший вхід на платформу здійснюється вами самостійно таким чином:

ім'я входу та пароль однакові - це логін поштової адреси маленькими літерами (логін @gmail.com).

3. Перший раз зайшовши на сайт, система запрошує змінити пароль.

 

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ, ВХОДУ ТА РОБОТИ НА ПЛАТФОРМІ ЗВЕРТАТИСЯ: 
системний адміністратор, учитель інформатики Воробйова Євгенія Олександрівна, 
моб.тел./Viber (050)290-72-47, e-mail: vorjane7@gmail.com.

 

 Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

 

 

Увага! Учні 9, 11 класів дистанційної школи!

Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» допомагає талановитій молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Фондом реалізовуються 3 благодійні програми: оплата за навчання в рамках проекту «Талановитий стипендіат», оплата за гуртожиток та оплата за курси підготовки до ЗНО.

Також, фонд організовує різні заходи для молоді із вказаних територій та для внтурішньо переміщенних осіб, це і школи, тренінги тощо.

У 2019 році відібрано 17 осіб, яким уже оплачено навчання в рамках проекту «Талановитий стипендіат». За перший семестр 2019-2020 навчального року сплачено 176 958 гривень. У грудні 2019 року та січні 2020 року було відібрано ще 6 студентів, яким Фонд оплачуватиме за навчання.

У грудні відібрано 77 старшокласників з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також, старшокласників, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Серед відібраних осіб є студенти коледжів, які будуть у наступному році теж здавати ЗНО. Вказаним особам Фонд оплачує за навчання на курсах підготовки до ЗНО.

20 грудня 2019 року закінчився відбір Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щодо сплати за проживання в гуртожитку студентам з непідконтрольних територій, які навчаються на території України та належать до однієї з наступних соціально незахищених категорій: дитина-сирота; дитина позбавлена батьківського піклування; дитина-напівсирота; дитина, яку виховує одинока мати; дитина з багатодітної родини; дитина-інвалід; дитина з сім’ї інваліда/інвалідів. Відібрано 15 осіб, які отримають цільову благодійну допомогу у вигляді оплати за проживання у гуртожитку за 2 семестр 2019-2020 навчального року.

До благодійного фонду звертаються все більше молодих осіб, яким реально потрібна допомога, не тільки в оплаті за навчання, а й за гуртожиток, закупівля книг тощо.

Мета сьогодні - це допомогти молодим особам виїхати з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і отримати якісну освіту на території України.

Посилання на сайт https://uednosti.org/.

Посилання на сторінку у фейсбуці - https://www.facebook.com/uednosti.org/.

Контакти для зв’язку: 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612, тел.: +38 050 071 47 30, uednosti@gmail.com.