Про нас

Доступна загальна середня освіта в Україні

Запрошуємо здобути безкоштовну загальну середню освіту в Україні з отриманням свідоцтва про неповну загальну середню освіту на базі 9 класів та атестата про повну середню освіту на базі 11 класів.

Навчання проводиться на базі п’яти шкіл Донецької області в дистанційному форматі. Щоб почати вчитися, вам треба обрати одну із базових дистанційних шкіл з переліку, відправити поштою необхідні документи (приїжджати не обов’язково), після чого ви отримуєте доступ до сайту eschool.dn.ua, де освіта на відстані є доступною абсолютно всім, незалежно від географічного положення. Ви можете жити в будь-якому куточку світу, але навчатися в одній школі.

Дистанційні заняття в наших школах рівноцінні найсучаснішим програмам очного навчання. Навчаючись віддалено, ви засвоюєте матеріал в зручному для вас темпі та в зручний час. Маєте можливість пригадати матеріали минулих уроків в будь-який момент.

Учні забезпечені повним комплектом навчальних матеріалів і можливістю спілкування з провідними викладачами Донеччини в синхронному та асинхронному режимах - скайп-режим, форум, чат та інше. Лекції, семінари та конференції є обов'язковою частиною онлайн-навчання та дозволять вам застосовувати здобуті знання на практиці.

Наші випускники успішно здають ЗНО та вступають у найпрестижніші ВНЗ України.

Обреріть школу та зареєструйтеся

Остання зміна: п'ятниця 15 січень 2021 18:13