Увага!

Всім учням закладу рекомендуємо подати заяви до будь-якого навчального закладу на підконтрольній території України для подальшого навчаня.

Учням, які навчалися на дистанційній формі навчання з непідконтрольної території України, для полегшення переходу та переносу оцінок можемо рекомендувати обрати Слов'янський опорний заклад, Опорний заклад загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області або інший заклад з переліку: 

КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29

Маріупольської міської ради Донецької області"

Відповідальна за дистанційне навчання заступник директора з НВР  (дистанційна освіта) Інна Володимирівна (0956370639, teachermar29@gmail.com).

Директор школи Бикова Лариса Аркадіївна ( тел 0668822915,  вайбер 0983839215).

Зразки документів для зарахування завантажити.

Зразки документів  для зарахування завантажити


Усі учні  11-х класів нашої школи зареєстровані для участі в ЗНО! 
Для отримання логіна та пароля від особистого кабінета вступника зверніться, будь ласка, на  вайбер директора школи Биковой Лариси Аркадіївни  (0983839215). У повідомленні вкажіть прізвище, ім'я, по батькові, клас.

Увага! Шановні батьки випускників 9, 11 класів!

1) Для отримання документів про закінчення школи необхідно перейти до школи, яка знаходиться не в районі бойових дій. Є можливість перейти до школи Краматорська та залишитися на цій платформі. Для цього вам треба зателефонувати і подати документи до закладу Краматорська (заступник директора з НВР Машкіна Наталія Олексіївна, моб.тел./Viber (050) 702-57-04, e-mail: mna_29@ukr.net). Ви продовжуватимете навчатися онлайн там, де навчалися, а вчителі Краматорського опорного закладу підтягнуться до наших класів.

Які документи надсилати на пошту sch_8@ukr.net читайте на сайті закладу Краматорська http://kramozzso.ho.ua/?page_id=167. З питань роботи на платформі звертатися до системного адміністратора Воробйова Євгенія Олександрівна, моб.тел./Viber (050)290-72-47, e-mail: vorjane7@gmail.com.

Звертаю увагу, що автоматично нікого не переведуть, треба особисто писати заяву та пересилати копії документів.

2) Другий варіант - перевестися до школи, де малоймовірні бойові дії, наприклад, Київ, Дніпро та інші. Як варіант, пропоную школу Кривого Рогу, ми спілкувалися з директором, туди вже зараховані деякі діти денного класу (директор школи Туганова Олена Миколаївна 0673792623). Теж треба подати заяву та копії документів. Також Ви можете самостійно вибрати будь-яку школу.

Звертаю вашу увагу, що якщо Ви особисто не звернетеся до обраної школи, Ви не зможете отримати документи про освіту.

Адміністрація

Про ЗНО-2022

Все про національний мультипредметний тест (для вступу до ВУЗів України)=> https://testportal.gov.ua/skladnyky-natsionalnogo-multypredmetnogo-testu-ukrayinska-mova/.