Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій

Мета Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад - створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, що проживають і навчаються у сільській місцевості та населених пунктах, віддалених від навчальних та наукових центрів за допомогою використання передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їх здібностей.

  1. Базовою організацією з проведення Всеукраїнських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки є Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. 
  2. Базовою організацією з проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформатики є фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради.
  3. Базовою організацією з проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій є Київський національний університет імені Тараса Шевченка. 
Остання зміна: пʼятниця 15 січня 2021 14:22 PM